TriApidix300 – Chcesz pozbyć się nadmiernych kilogramów? Przetestuj ten innowacyjny środek juz dziś!

TriApidix300 – Chcesz pozbyć się nadmiernych kilogramów? Przetestuj ten innowacyjny środek juz dziś!

Posted on Listopad 10, 2018 with Możliwość komentowania TriApidix300 – Chcesz pozbyć się nadmiernych kilogramów? Przetestuj ten innowacyjny środek juz dziś! została wyłączona

Suplement TriApidix300 dany stanowi dla pań odchudzających się, które zależą pozbyć się nadmiernych kilogramów oraz sprawdzać wagę.

TriApidix30 metabolizm i kupuje, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 pomaga i w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, ekstrakt z młodej herbaty 55% EGCG, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, wyciąg z guarany 22%, ekstrakt z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zawarte w utworze to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno pracować się tak, jak zalecił specjalista bądź zgodnie z informacjami otwartymi na reklamie.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do jedzenia w układzie dnia to dwie tabletki – rano oraz wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy zapoznać się z zasadą ulotki dodaną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą bądź farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergię na którykolwiek składnik produktu. Preparatu TriApidix300 nie należy wykorzystywać w czasie ciąży oraz podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy nosić w pomieszczeniu ważnym dla dzieci. Przed użyciem należy zbadać datę pozycji na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do jedzenia w procesie dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być brane jako substytut zróżnicowanej diety.

Triapidix-300

Ultra Slim