Stylizacja świąteczna: w odcieniach choinki.

Posted on Lipiec 26, 2014 with 0 Comments

Ciemna zieleń, głęboka czerwień i brokatowe srebro oraz złoto to barwy najczęściej utożsamiane z fetami. Stylizacja świąteczna również bywa utrzymana w tonacjach z gwiazdkowej palety.
Stylizacja okolicznościowa bazuje na czerwonej sukience obszytej czarną siateczką. Pas i biodra eksponuje efektowna kokardka, a dekolt wycięty w kształt serca przykuwa uwagę na biust. Sukienka jest erotyczna, ale nie odkrywa nazbyt dużo, a poprzez optymalnej długości za kolana akcentuje najbardziej fajne partie nóg
Pozostając w klimacie choinkowych detali, jako dodatek polecamy nasycone zielone buty na obcasie wyszywane cekinami w tym samym tonacji i ozdobione efektowną kokardką – dzięki nim z pewnością zrobisz furorę na familijnym spotkaniu.
Do odcieni choinki oraz śniegu nawiązuje również biżuteria.
etno-297x417
Zalecamy zestaw łączący śnieżne oraz zielone cyrkonie, składający się z okrągłych kolczyków i pierścionka w srebrnej oprawie. Cyrkonie staną się zamiennikiem dla szmaragdów, to znaczy standardowych, zielonych kamieni. Dekoracja świąteczna ma poza tym niewielką kopertówkę – w takim wypadku doradzamy czarne, skórzane puzderko ozdobione srebrnym, przeplatanym szlaczkiem. Dekorację w barwach choinki obowiązkowo powinna uzupełnić czerwona pomadka oraz wyrazisty manikiur w jednakowym kolorze lub barwie metalicznej zieleni.
tekst dostepny na stronie www.e-modnisia.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-194.html

Tags:, , ,