Różne metody na bycie trendy

Posted on Maj 28, 2015 with 0 Comments

Nadwaga, szczególnie wśród pań, definitywnie nigdy nie jest wskazana – przecież niemalże każda z kobiet chciałaby prezentować się w atrakcyjny sposób. Byłoby najlepiej, gdyby ukrywanie swojej prawdziwej wagi za pomocą ubrań nie miało w żadnym przypadku miejsca, przecież lepsza możliwość to wzięcie się wreszcie za siebie, zrzucenie niepotrzebnych kilogramów, lecz wiadoma sprawa, że nie we wszystkich przypadkach jest to realne. Z tego powodu bez wątpienia trzeba ubierać się tak, aby nie pokazywać tłuszczyku na nogach, dużych pośladków czy wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html

Najważniejsza rzecz to luźne ubrania, które nie przylegają do poszczególnych części ciała. Najróżniejsze obcisłe bluzki lub spódnice prezentują się seksownie, lecz wyłącznie wtedy, kiedy kobieca sylwetka jest o odpowiednich proporcjach. Oczywiście jest sporo kobiet bez żadnych kompleksów, które ubierają się tak jak chcą, lecz w tej chwili trzeba się skupiać na tych paniach, które być może nie mają kompleksów, co najzwyczajniej nie chciałyby wszystkiego odkryć. Zatem na pewien okres czasu warto schować bardzo głęboko w szafie obcisłe ubrania, ponieważ nie będą już nam potrzebne w nieodległym czasie.

Różnokolorowe ubrania to również bardzo dobry pomysł. Co jak co, ale brązowa spódniczka, czarne buty oraz na ten przykład biała bluzka zdecydowanie nie są odpowiednią kombinacją, bo najzwyczajniej w świecie powodują we wszystkich przypadkach nieinteresujący skutek. To znaczy wyglądamy o wiele grubiej niźli jest to w świecie rzeczywistym. W przypadku butów nie liczy się tyle kolor, co najzwyczajniej w świecie obcas. Czyli trzeba unikać sandałów, butów na niskiej podeszwie – odbierają nam niejako centymetry, to jeszcze w znacznym stopniu pogrubiają. Bardziej wskazane są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
w naszym przypadku buty z obcasem.

Tags:, , , ,