Wszystko o problemach z męskością

Wszystko o problemach z męskością

Posted on Marzec 13, 2015 with Możliwość komentowania Wszystko o problemach z męskością została wyłączona

Young happy couple in bed

Twój wigor seksualny

Zdobądź informacje na temat tego, jak hormony oddziałują na twoje samopoczucie seksualne oraz czym się objawia męska menopauza. Sprawdź, jak dbać o swoje klejnoty, bowiem sposobna troska im poświęcona zapewni ci zdrowie oraz kondycję seksualną na długie lata.

Testosteron kieruje

Najważniejsze przeobrażenia, przez jakie przechodzi twoje ciało, wywoływane są przez testosteron i wahania jego ilości w ciągu całego życia.

Jeszcze w łonie matki

Metoda powiązania się chromosomów płci w pary determinuje, czy człowiek narodzi się jako chłopiec czy jako levitra dziewczynka. Embrion posiadający chromosomy XX jest płci żeńskiej, natomiast płód z jednym chromosomem X oraz jednym chromosomem Y – narodzi się płci męskiej. Jeśli płód jest płci męskiej, w takim przypadku chromosom Y wkracza do akcji w około 6-8 tygodniu od zapłodnienia i inicjuje tworzenie się jąder. Te kształtujące się w embrionie jądra rozpoczynają produkcję testosteronu, który umożliwia powstanie członka oraz moszny.

Dojrzewanie płciowe

U chłopców pokwitanie to okres, w którym występuje progres drugo- i trzeciorzędowych cech płciowych, który rozpoczyna się pomiędzy dwunastym a piętnastym rokiem życia. Okres dojrzewania płciowego trwa cztery lata. Dwa hormony, czyli hormon folikulotropowy (FSH) i hormon luteinizujący (LH) stymulują wytwarzanie testosteronu w jądrach. Nagłe podniesienie poziomu testosteronu wywołuje różnorodne zmiany w wyglądzie i zachowaniu chłopca, który nareszcie staje się mężczyzną.

Wiek dorosły
W czasie, gdy mężczyzna przechodzi przez okres dojrzałości, nieustannie trwa produkcja spermy w jądrach. Jest to sprawka działania testosteronu. Innym efektem aktywności testosteronu jest porost włosów w różnych częściach ciała. Testosteron normuje też m.in. poziom popędu seksualnego i charakter mężczyzny
wiecej informacji tutaj kamagra

Tags:, , , , , ,