Skąd się biorą problemy z erekcją?

Skąd się biorą problemy z erekcją?

Posted on Grudzień 23, 2014 with 0 Comments

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk problem z erekcją pojawia się raz na pięć stosunków, tym samym można przyjąć, że może się to przydarzyć przynajmniej raz w karierze seksualnej każdego faceta. Jak wiadomo podstawy zaburzeń erekcji są bardzo różnorodne, inne w przypadku kochanków w wieku lat 20, a inne u 60-latka.
Erekcja pojawia się w chwili wzbudzenia ośrodka erekcji, który umieszczony jest w rdzeniu kręgowym. Członek wypełnia się krwią, pojawia się erekcja. Kłopot ze wzwodem występuje, gdy wzwód nie pojawia się wcale albo nie utrzymuje się na tyle długo, żeby dało się odbyć pełny stosunek. Mówi się o realnym problemie z erekcją, kiedy problem następuje co najmniej w 75% prób i utrzymuje się to przez długi czas. Chwilowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z erekcją. Niżej przedstawiamy najważniejsze powody kłopotów z potencją.
1.Stres i zmęczenie. W momencie, kiedy spędzamy znaczącą część dnia podczas pracy i żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie posiadać siły oraz chęci na zbliżenia. Należy wówczas zatroszczyć się o unikanie momentów stresowych, odprężenie tania kamagra oraz rozsądne podejście do pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeśli w krwioobiegu organizmu zaczynają tworzyć się blaszki miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez tętnice z ogromnym trudem. Może to blokować normalny napływ krwi do członka i brak lub niepełny wzwód.
3.Tytoń. Z analiz wykonanych przez specjalistów jasno wynika, że palenie pojedynczej paczki dziennie aż u 75% osób doprowadza do impotencji. Prócz problemów z potencją nikotyna wpływa na zmniejszoną produkcję plemników, a dodatkowo ich słabszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie potencja

Tags:, , , ,