Przyczyny złej erekcji

Przyczyny złej erekcji

Posted on Styczeń 8, 2015 with 0 Comments

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy z potencją są intymnym problemem. W końcu potencja dla niektórych jest oznaką ich sprawności seksualnej. To sprawia, iż mężczyźni nie tylko nie pragną (nie umieją) mówić o tym problemie, ale wręcz sami nie przyjmują go do wiadomości. Zaburzenia erekcji to ogromny test dla każdego kochanka. Mimo to panowie powinni zrozumieć, iż są to zaburzenia wyleczalne. Trzeba tylko zwalczyć nieśmiałość i odwiedzić seksuologa. Zwiększenie erekcji jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń wzwodu
Kłopoty z erekcją, zaburzenia wytrysku to dość częste zaburzenia. Dotyczą średnio 10% męskiej populacji. Problem wzmaga się, ponieważ powiększają się przyczyny powodujące zaburzenia erekcji. Odnotowuje się wzrost zachorowań na
cialis cena cukrzycę, choroby układu sercowego oraz depresje. Kłopoty z erekcją mogą obejmować mężczyzn w dowolnym wieku. Przeróżne będą powody zaburzeń.

U młodych kochanków, czyli przed trzydziestym rokiem życia problemy najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U nieco starszych mężczyzn kłopoty mogą brać się z różnych dolegliwości. Zaburzona erekcja lub jej niewystępowanie mogą być spowodowane schorzeniami naczyniowymi.
tekst dostepny na stronie tadalis

Tags:, , ,