Przyczyny niepełnej erekcji – czesc 2

Przyczyny niepełnej erekcji – czesc 2

Posted on Styczeń 8, 2015 with 0 Comments

5fac756a51c18d3844acd47552244027
Te natomiast są spowodowane cukrzycą lub miażdżycą naczyń krwionośnych. Również przeciążony układ nerwowy odpowiada za stan potencji. Błyskawiczne tempo życia, nieustający stres wpływają na niego negatywnie. Pod wpływem stresu może zwiększać się wydzielanie prolaktyny, która hamuje popęd płciowy.
2. Brak erekcji a postawa partnerki
Wielkie znaczenie ma postawa kochanki. Zanikająca lub niepełna erekcja podczas stosunku powinny zaniepokoić kobietę. Może ona swobodnie rozpocząć rozmowę na ten temat albo zachęcić mężczyznę, by udał się na leczenie. Ponadto kobieta może zadbać by partner po 40. roku tania viagra życia regularnie się badał. Wskazane będzie też stosowanie odpowiedniej diety. Partnerka może wprowadzić zdrową kuchnię.
3. Sposoby na wzmocnienie potencji
Brak erekcji, niepełna erekcja utrzymujące się dłużej niż trzy tygodnie, powinny być leczone. Mężczyzna powinien wybrać się do urologa lub seksuologa. Unormowanie erekcji dokonuje się za pomocą środków farmakologicznych. Nie ma domowych sposobów na radzenie sobie z problemami tego typu. Oprócz leków wykorzystuje się terapię urządzeniami próżniowymi lub operacyjne. Jeżeli problemy mają podłoże psychologiczne mężczyzna zostanie skierowany na terapię do psychoterapeuty. Jego problemy mogą bowiem brać się z zaburzeń lękowych, osobowościowych lub nieprawidłowości w relacjach partnerskich.

tekst dostepny na stronie potencja

Tags:, , , ,