Łatwe? To do działania, a raczej do łóżka!

Łatwe? To do działania, a raczej do łóżka!

Posted on Luty 25, 2015 with 0 Comments

Apetyt seksualny zależy przede wszystkim od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do podjęcia zbliżenia, zapewnia nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla dziewczyn!), cenieni przez partnerkę a sama aktywność seksualna jest tożsama z naszymi preferencjami, prawdopodobnie nic nie stanie na przeszkodzie aby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednak instynkt seksualny, choć jest kwestią ducha, zależy jest też od potencjału ciała. potencja
Toteż poza zadbaniem o należytą oprawę zbliżenia, wskazane jest 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować zawczasu swoje ciało, żeby sprostało wyzwaniom, które chcemy przed nim postawić. Kluczowy jest sen, ruch, zdrowa odżywianie i wyrzeczenie się używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa niezwykle ujemnie na możliwości wzwodu, nie ma też zdrowej liczby wypalanych papierosów – każda ilość obniża sprawność seksualną!).

Oprócz wymienionych w artykule sposobów, każdy z nas jest w stanie polecić kilka własnych, które sprawiają, że apetyt seksualny wzrasta. Czy jest to nasz ulubiony typ odpoczynku, masaż, gorąca kąpiel: kosztowanie smacznego oraz wymyślnego jedzenia: miło oraz spokojnie albo przebojowo i ekscytująco spędzony dzień, oczekiwanie na realizację fantazji erotycznej ustalonej wcześniej z partnerką… Bez znaczenia jaki mamy sposób na odprężenie się i bycie tu i teraz z drugą osobą, istotne jest aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj kamagra

Tags:, , , , , ,