Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

Posted on Marzec 13, 2015 with 0 Comments

indeks1

Co tłumi chęci do uprawiania seksu?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co skutkuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może też skutkować osłabieniem mięśni, zmniejszeniem masy kostnej i zaburzeniami erekcji. Pozostałe choroby, które potencja mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz problemy z sercem. Jeśli cierpisz na któreś z tych schorzeń, spytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar przepisywany w kuracji gruczołu krokowego, mogą również powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich używania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, precyzyjnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o ich działaniu potencja
jak również o ich efektach ubocznych.

Tryb życia

Większość ludzi uważa, iż niski poziom zainteresowania seksem to kłopot, który dotyka starszych mężczyzn. Jednak to kłamstwo. W dzisiejszych czasach wielu młodych mężczyzn w późnych latach 30. i wczesnych 40. sygnalizuje kłopoty z niskim libido. Jednym z powodów takiej sytuacji może być niewłaściwy styl życia albo niezdrowe nawyki, takie jak palenie papierosów, niezdrowa dieta, brak snu i inne podobne sytuacje. Pomyśl nad przemianą stylu życia, rzuć palenie, zacznij uprawiać sport i zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już problemem.

Tags:, , , , , ,