Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

Posted on Styczeń 8, 2015 with 0 Comments

impotencja1

Akupresura to procesy polegające na uciskaniu konkretnych miejsc na stopach. U mężczyzn trzeba pobudzać receptory zamieszczone na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i ostrożnie uciskać pięty. Uciskanie można zapoczątkować od ledwo wyczuwalnych muśnięć i po chwili regulować moc nacisku. Każdą piętę trzeba badać przez około 5 minut.
Kobiety bardziej reagują na dotykanie miejsc zlokalizowanych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od kręgów. Masaż tych punktów jest dobrym pomysłem na rozpoczęcie gry wstępnej. Kobiety mogą się odwdzięczyć dotykaniem miejsca tuż nad owłosieniem łonowym swojego kochanka. Pobudzą dzięki temu penisa. Dzięki szybkim masażom życie łóżkowe tania viagraokaże się być o wiele lepsze.
Na uszach znajdują się receptory, które podobnie jak te umieszczone na piętach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Uciskanie tych miejsc wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Taki masaż może dodatnio wpłynąć na problemy z erekcją.
Masaż uszu nie może trwać dłużej niż pięć minut. Jeśli para chce spróbować uciskania konkretnych punktów, to trzeba udać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni pokażą dokładnie, jakie punkty należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra

Tags:, , ,