Stylizacja elegancka: klasyka z połyskiem.

Stylizacja elegancka: klasyka z połyskiem.

Posted on Lipiec 26, 2014 with 0 Comments

Biała bluzka oraz czarna spódnica to zestaw kojarzony raczej klasycznie, ale nie musi tak pozostać. Stylizacja elegancka w duchu uczniowskiego mundurka nabiera dorosłego charakteru dzięki wyrafinowanym tkaninom i ozdobom.
W takowym komplecie śnieżna bluzka zachowuje klasyczny, dopasowany wzór i jest zapinana na guziki, bo skrzydełka kołnierza nie są typowo zgięte, lecz proste i postawione, co od razu dodaje koszuli szyku. Stylizacja elegancka bywa podkręcona skórzaną, ołówkową spódnicą, która zastępuje klasyczny model z tkaniny. Taka tkanina daje jej trochę awangardowego stylu oraz przekonuje, że zakładająca ją dziewczyna jest pewna swojej wartości.
Stylizacja elegancka nie byłaby pełna bez czółenek na szpilce. My proponujemy błyszczące, srebrne szpilki o trendy, mocno wyciętym kroju i z asymetrycznym, szpiczastym czubkiem przykrywającym stopę na skos. Oryginalne buty nadają ton innym dodatkom. Szyję ozdabia wyrafinowany naszyjnik na łańcuszku, który ozdabia sporo połączonych ze sobą błyskotek. Błyszczące ozdoby dostrzegalne zza połów koszuli nie popsują stylizacji, lecz zwrócą uwagę. Na przegub ręki proponujemy delikatny, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka znajdujące się przy kopercie. Kopertowa torebką w stylizacji color-blocking łączy czerń z szarością i można ją trzymać w dłoni lub na pasku.
flower-power-297x246
Ogólnie elementy eleganckiej stylizacji razem z linkami do shopów znajdują się w galerii – kliknięcie w nazwę danej rzeczy przenosi na stronę rzeczy.
tekst dostepny na stronie damskie torebki

Tags:, , ,